logo

VYBAVENÍ

VacuShape

VacuShape

VacuShape - jedinečný revoluční aerobní stroj pro redukci pomerančové kůže - celulitidy a nežádoucího podkožního tuku v problematických partiích. ...více informací

Power Plate

PowerPlate

Power Plate - je jedinečným certifikovaným zdravotnickým zařízením s vibrační plošinou, který přináší nový rozměr do kondičního cvičení. ...více informací

Kruhový trénink

Kruhový trénink

Kruhový trénink - komplexní cvičení zapojující do činnosti maximální množství svalových skupin. Cvičí se s vlastní váhou nebo pomůckami, přičemž se klade důraz na balanc, výdrž a dynamiku. Velké množství proměnných dává kruhovému tréninku obrovskou výhodu v téměř neomezeném pojetí tréninků, pestrosti a variabilitě.

Cvičení v těhotenství

Cvičení v těhotenství

Cvičení v těhotenství - pomáhá od různých potíží jako jsou bolesti zad, otoky končetin a také správnějšímu držení těla, které je zejména v těhotenství velmi důležité. V neposlední řadě těhotenské cvičení slouží jako výborná příprava na porod, odbourává stres a zabraňuje vzniku těhotenské cukrovky. ...více informací

Strečink

Strečink

Strečink - protahovací cviky, které dostávají sval do správné funkční délky. Protahování postupně zklidní organismus a pomůže zamezit následné bolesti svalů. Je vhodnou kompenzací při jednostranném zatěžování pohybového aparátu, snižuje riziko bolestí v zádech a zlepšuje dýchání a držení těla.

Bosu

Bosu

Bosu - cvičební nářadí, které se používá zejména k posilování hlubokých stabilizačních svalů, které jsou nejdůležitější pro stabilitu páteře.

Flowin

Flowin

Flowin - unikátní tréninkový systém založený na plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Při cvičení se využívá jen hmotnost Vašeho těla.

Aquahit

Aquahit

Aquahit - variabilní cvičební pomůcka určená ke zpevnění hlubokého stabilizačního systému, ale i dalších partií těla v závislosti na způsobu cvičení s touto nestabilní zátěží.